Корупційні дії, хабарництво, зв’язки з кримінальніми структурами, підконтрольними Анісіму, професійна некомпетентність, халатність щодо виконання службових обов’язків


Корупційні дії, хабарництво, зв’язки з кримінальніми структурами, підконтрольними Анісіму, професійна некомпетентність, халатність щодо виконання службових обов’язків

Під час призначення 01.02.2013 у Ксензова Є.О. був відсутній сертифікат лікаря – спеціаліста за фахом «судово-медична експертиза», посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії, що безсумнівно свідчить про повну невідповідність займаній посаді.В заяві і резюме на вакантну посаду начальника бюро КУ “Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи” ЗОР, Ксензов Є.О. цинічно та зухвало збрехав, вказавши про наявність в нього відповідного посвідчення, що свідчить про його правовий нігілізм та низький рівень правосвідомості.

Таким своїми діями Ксензов Є.О. навмисно ввів в оману комунальну установу та порушив ч.1 ст. 358 КК України, а саме в частині підробки та використання офіційних документів.

Крім того, під час призначення Ксєнзова Є.О. 01.02.2013 не враховано відсутність необхідного безперервного стажу роботи. Так, Ксєнзов Є.О. працював в відділі експертизи трупів по 2007 рік , тобто за 6 років до свого призначення головою експертного бюро. Тому помилково проігноровано, що термін дії його сертифіката лікаря-спеціаліста разом з посвідченням про присвоєння першої кваліфікаційної категорії сплив ще 18.06.2008.

З 04.02.2013 по 10.04.2013 Ксензов Є.О. не був внесений до реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України, тому всі підписані ним експертизи є незаконними, а сам Ксензов Є.О. вчинив сукупність тяжких службових злочинів – перевищення влади та службових повноважень.

Як результат, Ксєнзов в період з 04.02.2013 по 10.04.2013 не мав права взагалі працювати звичайним судово-медичним експертом, а тим більше обіймати посаду Запорізького обласного бюро СМЄ, проводити і призначати комісійні судово-медичні експертизи, бути головою експертних комісій і таке інше.

аыапвроь

 

апаоегл

 

апврао85м

 

иарордр557

 

Копирование и использование данной информации возможно только с разрешения администрации blpk.org.ua

Ваші коментарі та відгуки :