Порушення податкового, трудового, адміністративного та кримінального законодавства


Порушення податкового, трудового, адміністративного та кримінального  законодавства

1. Торгово — готельний комплекс «Бермуди» ухиляється від обов’язкового дотримання вимог трудового і податкового законодавства щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам та наповнення місцевих бюджетів, а саме: ухиляється від сплати податків до місцевого та державного бюджетів, не веде податкову звітність, порушує ст. 155-1 КУПАП Порушення порядку проведення розрахунків

2. Крім того, маються свідчення проте, що на території розважального комплексу здійснюється продаж алкогольних напоїв, без відповідної обов’язкової ліцензії. Зазначені правопорушення передбачені ст. 156 КУпАП, а саме, роздрібна або оптова, включаючи імпорт або експорт, торгівля спиртом етиловим, коньячним або плодовим або роздрібна торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього. Більш того, зазначені дії також можуть кваліфікуватися і за статтями КК України, а саме ст. 204, що передбачає незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів.Крім того, на території розважального закладу постійно проходять п’яні бійки, сварки, чи порушується громадський порядок та спокій.

3. Щодо порушення ЗУ «Про захист прав споживачів», пожежних та санепідеміологічних норм в якості надання послуг в тому числі щодо якості житлово-комунальних послуг. Громадяни скаржуться на те, що приміщєння в яких вони мешкають взагалі не відповідають пожежним, будівельним та санепідеміологічним нормам. В деяких номерах відсутні датчики пожежної сигналізації, також не визначені спеціальні місця для куріння, відсутні плани евакуації. Не проводяться планово-попереджувальні ремонти та огляди електроустановок, опалювального, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання.

арвобб

 

рвапо

 

ппава

 

иыраыпр

 

апвпрпт

 

иряярьое

 

врыпрыоььл

 

имяатаь

 

птчп54789

 

фапфвр856345

 

вапыроал754

 

укец556467

 

5ец4нгшлд

 

Копирование и использование данной информации возможно только с разрешения администрации blpk.org.ua

Ваші коментарі та відгуки :