Сіна О.Ч. прийняв на посаду головою Управління комунального будівництва – Олександра Черепаху


Сіна О.Ч. прийняв на посаду головою Управління комунального будівництва – Олександра Черепаху

Вищевказана особа, за час дії на посту прокурора міста Запоріжжя та роботи в Ровенській області була причетна відразу до кількох великих скандалів та фінансових махінацій. Зокрема мова йдеться про незаконний видобуток янтарю, до якого були причетні також його помічники – Васюк та Воронов, про що багато писали в ЗМІ (http://prokurorska-pravda.today/article/pozhinaya-prokurorskij-2014-god-v-regionah-ukrainyiBSMO/).

Так, приходячи на нову посаду, О.Черепаха постійно формує навколо себе власну ієрархію, непідвласну органам державної влади, метою якої ще злочинне збагачення за рахунок бюджетних коштів. (http://antikor.com.ua/articles/9919-tenevaja_prokuratura_zaporohjja). Прийняття на посаду керівником державної установи такої особи приведе до службових зловживань та величезних розтрат державного бюджету, котрі відбувалися за його керівництва прокуратури з комунальними підприємствами, злочинними угрупованнями Анісімова.

При цьому, сам прокурор, був високо посадовцем на час розстрілів людей на Євромайдані та силовому розгоні мирних демонстрантів, через що перебуває в списках осіб, що підлягають люстрації у всіх громадських організаціях таких чином.

ЗШПЛОЖ

 

0989674

 

ЛЩПА679

 

ЭЛЗ654212

 

Копирование и использование данной информации возможно только с разрешения администрации blpk.org.ua

Ваші коментарі та відгуки :